Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha atgyás igénylése alatt...

Ha atgyás igénylése alatt megszűnt a m. viszonyom akkor most én passzív tgyáson voltam és most passzív gyeden vagyok?

Figyelt kérdés

ha igen, nem szokás ezt feltüntetni a részemre postázott határozaton?


szóval a most szülnék(esnék teherbe)valszeg csak gyes-re lennék jogosult, ha nincs meg még egyszer 365 bizt. napom?


2014. okt. 16. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,most passzív jogon kapod.Azt nem tudom ezt feltűnteik e valahol.De az biztos,ha a két gyerek között nem mész dolgozni,és nem leszel biztosított a szüléskor,akkor a következőre csak gyes fog járni.
2014. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi ment kéz


amúgy érdekes, ha fogalmam sem lenne ezekről, nem is szólnának róla..

2014. okt. 16. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen csak gyes járna.

Nem tüntetik fel, de ha már jár a gyed ami a passzív gyed feltételez akkor csak tudja az ember mi a feltételei és ez már nem él csak rájön, hogy nem jár neki következő babánál.

2014. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!