Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Megkapjuk a családit még...

Megkapjuk a családit még Október 31-én?

Figyelt kérdés
vagy csak novemberben?
2014. okt. 24. 06:01
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
13%
Nade 2-3 nap??? Komolyan ilyen rossz a helyzet? Baxus.....
2014. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
82%

Nekem pl. már most csak 3-4 ezrem van a GYES, családi érkezéséig.

Így én is iszonyatosan várom már,h. megjöjjön a pénz, hogy végre normális ételt tudjak venni a lányomnak és magamnak.

2014. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
50%
Hat ez szornyu, utolso.....
2014. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
44%
Na, de engem elítéltek anno, hogy erre a helyzetre nem tartottam meg a másodikat, hanem inkább örökbe adtam...nem tudom ki van szarabb helyzetben, ő akinek van norműális családja és mindene van ami szükséges(nem luxus), vagy az olyan gyerekek akik a hó utolsó napjain csak max az oviban kapnak "normális" kaját....Hagyjuk...
2014. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
gratulálni tudok az örökbe adónak.......... :(((
2014. okt. 24. 10:41
 16/46 anonim ***** válasza:
58%
En valoban gratulálok neki. Felismerte, hogy nem tud eltartani ket gyereket es ahelyett hogy itt sirna 12-13 ezer forintért, inkabb jobb jövőt biztosított a gyereknek. Becsülni kellene, hogy nem abortuszra ment, ne lett csecsemo gyilkos es nem szült nyomorba. Lehet, hogy o különb anyja annak a gyereknek, akit o nevel, mit te a tiednek es o nem remeg a csaladipotlekert. Nézz mar picit magadba, kerdezo.
2014. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hurrogni, de igen, büszke vagyok rá, hogy meg tudtam tenni ezt a lépést. Annak a kisgyereknek lesz jövője, meg annak is akit egyedül kell nevelnem. Ezt az egyet is nehéz eltartani, kettővel nem bírnék. Ha már megfogant, akkor az életét nyilván nem veszem el, hanem megpróbálok neki a lehetőségeimhez és tudásomhoz mért legjobb jövőt biztosítani neki. Aki nem így gondolja, az meg meg is érdemli, hogy remegjen azért a szaros 12 ezerért.
2014. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
42%
Jól gondolod, utolsó, joggal lehetsz büszke magadra.
2014. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Novemberben kapjuk meg. Nem lesz elkésve, hiszen ha belegondolsz, aki postán kapja, napokkal később veheti át így is.
2014. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
45%

12/19


Oké de most megkapnád 4 nappal előbb akkor jövő hónapban nem egy heten lenne nehéz hanem utolsó két hétben, az mivel lenne jobb?

2014. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!