Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Megkapjuk a családit még...

Megkapjuk a családit még Október 31-én?

Figyelt kérdés
vagy csak novemberben?
2014. okt. 24. 06:01
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

..és ott van az is, hogy:

Felhívjuk a figyelmet, hogy az időpontok tájékoztató jellegűek!


Ne vegyél rá mérget, hogy nem utalnak előbb:)

2014. okt. 25. 22:41
 32/46 anonim ***** válasza:
63%
Ez a penzert valo reszketes mar szanalmas. Nem mondom h nem jon jol nekunk sem, de azert ez mar gaz. Megirjak erthetoen, hogy nincs elobb utalas es nem birod kerdezo felfogni. Vehetsz ra merget nyugodtan, hogy nem utalnak hamarabb. Elseje szombat. Harmadikan utalnak, negyediken rajta van a szamladon. Tavaly penteken volt elseje. Ennyit se birsz felfogni? Rendesen jatszod az ertetlent?
2014. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Majd meglátjuk kinek lesz igaza... más is mondta, hogy a postástól tudja, hogy októberben meglesz:)

holnap én is elkapom a mi postásunkat:)))))


amúgy ez nem reszketés, hanem ha elolvastad volna az előzményeket tisztán látnád a dolgokat, nálunk nem 14.000Ft -ról van szó.

2014. okt. 26. 18:41
 34/46 anonim ***** válasza:
63%
Na ezért sem dolgoznék sem államkincstárba sem postás nem lennék. Tökmindegy ha 94 ezer is az előző 94 ezret nem tudtad beosztani 31 napra csak 26-ra akkor sem fog veled senki foglalkozni. Fizetést sem kapja meg előbb az ember, semmi ok nincs az előbbi kifizetésre.
2014. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

1. egy szóval sem mondtam, hogy nincs pénzem, illetve elfogyott, így fogalmam sincs, honnan vetted, hogy nem tudtam beosztani...


2. azt írod, hogy nagy IQ bajnok lehetek, mert nem fogom fel, hogy nem fognak előbb utalni!

Sérted a szabályzatot a sértegetésemmel.

Ez volt az utolsó reagálásom, nem vesztegetem az energiámat ide.

Majd pénteken írok, hogy MEGJÖTT:)))))))))))))))))))))))))

2014. okt. 26. 22:11
 36/46 anonim ***** válasza:
66%
Beteg vagy szerintem, kezeltesd magad. Aztan se fakadj sirva, ha megse kaptal penzt, menjnaddig is keregetni, legyen mit ennetek. ;)
2014. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
55%
Igen, biztos van penzed, azert varod reszketve. Ha most elobb kapod meg, a multkor teljes honapra sem volt eleg a penzed, akkor most tobb napra kitart? Ja vagy novemberben mar 20an jossz kerdezoskodni, hogy a mikulas miatt hamarabb utalnak-e. Neked esetleg penteken a havibajod johet meg. :-)
2014. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
87%

Válasz a MÁK-tól:


Tisztelt Ügyfelünk!

A Magyar Államkincstár Központi Ügyfélszolgálati Osztályára érkezett elektronikus levelét megkaptuk. Köszönjük,hogy kérdésével hozzánk fordult.Kérdésére az alábbi tájékoztatást adjuk:A családtámogatási ellátást (családi pótlék, gyermekgondozási segély, gyermeknevelési támogatás) utólag, a tárgyhónapot követőhónap 10. napjáig, bankszámlára utalásesetében 3. napjáig kell folyósítani. Bankszámlára utalás esetében, ha a tárgyhónapot követő hónap 3. napja szombat, vasárnap vagy munkaszüneti nap,akkor a folyósításról az azt követő első munkanapon kell gondoskodni. A fentiek alapján a 2014. október hónapra járó családtámogatási ellátás 2014.november 03-án kerül kiutalásra.Bankszámlára utalásnál a jóváírás az utalási napot követő 1-2 napon belül történik meg, míg postai kifizetés esetén 4-6 nap múlva kapja meg a kiutalt ellátást.A 2014. évi családtámogatási ellátások kiutalásának időpontjáról tájékozódhat:[link

2014. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Ugyanezt irtam en is. :-). De sebaj, o penteken akkopr is megkapja szerinte. :-)
2014. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
85%
A másik kérdésnél én másoltam be ezt a levelet, de szerintem így sem fog hinni nekünk. Sőt, várom itt is a lepontozást, hát igen, az igazság fájdalmas sokszor.
2014. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!