Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Babát szeretnénk! Mire leszek...

Babát szeretnénk! Mire leszek jogosult? Gyed vagy Gyes? Ha határozott idejű szerződés alatt sikerül a baba? Részletek lent!

Figyelt kérdés

2010.06.01.-2013.12.13. között dolgoztam a jelenlegi munkahelyemen,2013.dec 16-án kezdtem egy helyi boltban,mondván nincs bejárási költségem,de nem jött be.

2014.04.23-án felmondtam és visszamentem 2014.04.24.-én a jelenlegi munkahelyemre.

10.31 letelik a fél éves szerződésem,de ma mondta a főnök,hogy csak fél éves határozott idejű szerződést kapok.2015.04.30.ig!


2014. okt. 30. 19:12
 1/2 kkakukkfű ***** válasza:
Ahhoz, hogy ne csak gyest kapj, ahhoz a szülést megelőző 2 évben kell lennie 365 nap biztosításnak lennie, és a szüléskor is biztosítottnak kell lenned. Ha lejár a szerződés, nem hosszabbítják meg, úgy szülsz, az nem túl jó. Kéne találnod vagy másik állást, vagy főnökkel egyezkedni, hogy hosszabbítson, esetleg módosítsátok határozatlanra.
2014. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenki ìgy van szerződèssel,mindìg fix 6.hónapra kapjuk és nincs szándékàban elküldeni!Fél évente kapok szerződést!
2014. nov. 1. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!