Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Első baba, mit fogok kapni rá?

Első baba, mit fogok kapni rá?

Figyelt kérdés
augusztus 5.-én kezdtem a munkahelyemen,határozatlan szerződéssel,előtte voltam 2 hónapig egy másik helyen ahol csak 4 órába voltam bejelentve.Januárba akarunk neki állni a babázásnak,és végig szeretnék dolgozni.tehát meg lesz az 1 év munkaviszony.Ilyenkor mire leszek jogusult?

2014. okt. 31. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

bocsánat, hogy nem teljesen a kérdésre válaszolok, de...

ne úgy tervezz, hogy végig fogsz dolgozni. sosem tudhatod milyen lesz a terhességed. én is szerettem volna, de mindkettővel veszélyeztetett lettem, feküdnöm kellett, a másodiknál kórházba is be kellett feküdni koraszülés gyanú miatt hetekre.

persze vannak problémamentes terhességek is, ezzel csak azt jelezném, hogy kiszámíthatatlan.

szerintem időzítsétek úgy a babavállalást, hogy mindenképp legyen meg az 1 év munkaviszony és akkor gond már nem lehet az anyagi részével :)

2014. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm..igazad van!Erre nem is gondoltam :) mondjuk hál istennek meg tudjuk oldani a papír részét,tehát igazából lesz egy év az tuti,de azért szeretnék dolgozni amíg lehet.
2014. okt. 31. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
ha olyan a munkahelyed, hogy egy kismamának nem megterhelő a munka, akkor persze hogy jó minél tovább dolgozni. én majd megőrültem itthon ücsörögni. most persze 2 gyerek mellett összetenném a két kezem, ha néha unatkozhatnék egy kicsit :) :)
2014. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát könyvelek,úgyhogy a szék meg a számítógép a legjobb barátom jelenleg :D remélem fogok tudni végig dolgozni.2 gyerek mellett meg biztos nem könnyű,de legalább megvan a napi mozgás ;D
2014. okt. 31. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Első terhességgel majdnem végig dolgoztam.Most a másosikkal az elejétől feküdnöm kell,az én munkám is számítógép előtt lenne ülve mégsem csinálhatom :( Úgyhogy ezzel tényleg ne kalkulálj.
2014. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!