Tgyás, de mikortól?

Figyelt kérdés

Nov. 12-ig vagyok szabadságon, tehát a Tgyást nov. 13-tól szeretném igényelni.

Viszont. Az igénylést a kiírt időpont előtt max. 28 nappal lehet kérni, a szülés várható időpontja pedig dec. 11. Ez 29 nap, bárhogy is számolom.

Elmenjek 1-2 napra táppénzre, vagy hagyjam a tgyást, és majd a szülést követően kérjem, addig pedig táppénz?



2014. okt. 31. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben a táppénzed, és a tgyásod magasabb összegű mint a gyeded, akkor szerintem célszerűbb szüléstől kérni a tgyást.
2014. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, szerintem a gyedem magasabb lesz. viszont a munkahelyemre nem igazán számíthatok, én meg kevésbé igazodok ki. szerintem jobban járnék, ha a tgyást kérném minél előbb, azt viszont úgy tűnik, nem tehetem.
2014. okt. 31. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
pedig jó lenne kiderítened, hogy alakul a juttatás, esetleg egy TB szakértőt megkérdezhetnél (interneten is válaszolnak). Ezután látod csak, melyik a jobb megoldás neked.
2014. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!