Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mit lehet tenni? (Táppénz. Stb. )

Mit lehet tenni? (Táppénz. Stb. )

Figyelt kérdés

Nincs munkaviszonyom,érettségi utáni képzésen vagyok.

8 hetes vagyok.

Mennem kell genetikára 11 hetesen mert a párom beteg.

Nem tudok sokat bemenni az iskolába a rosszullétek meg a vizsgálatok miatt. De ha ott hagyom nem lesz tb támgatásom és pénzt sem kapok . Mit lehet tenni?



2014. nov. 20. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mást nagyon nem tudsz tenni,mint fizeted magad után a TB-t,hogy biztosítva maradj,vagy megpróbálsz bejárni a suliba.Táppénzre nem vagy jogosult,mert ahhoz munkaviszony kellene.Milyen pénz amiről beszélsz?
2014. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Családi pótlékot megvonják arra gondoltam a szuleimtol megkapom igy az is nemi segitseg

bejarok amig tudok termeszetesen csak mivan akkor ha mar nem tudok igy is nagyon sokszor vagyok rosszul

ezert nem tudom

a draga picike becsuszott nem vartuk(legalabbis kesobbre terveztuk)

de ha mar itt van akkor termeszetesen marad csak ennyibol nehez az anyagiak miatt

2014. nov. 21. 07:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt az állam fizeti a TB.-det.
2014. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz.Terhesség alatt nem biztosítottak a kismamák,csak ha már megszületik,utána a Gyes lejártáig van biztosítva az állam által.
2014. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!