Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Harmadik babám után is fogom...

Harmadik babám után is fogom kapni a tgyas-t gyedet? Folyt. Lent

Figyelt kérdés
2008-tol vagyok munkaviszonyban(Határozatlan).2011-ben Megszületett az első gyermekem vele kaptam tgyast 2013.januárig gyedet majd terhes lettem a második babával vele elmente tp-re majd tgyas és még jelenleg gyeden vagyok,és most terhes lettem (teljesen váratlanul,mert nem volt menszeszem kezelésre jártam)érdekes 😊!az lenne a kérdésem,hogy mit tegyek ?ki vegyem a szabim szoljak,hogy terhes vagyok,vagy maradjak gyeden? Szabi alatt elküldhetnek?
2014. dec. 27. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős pontosan a második, és Mikorra várható a harmadik?

Tgyást, gyedet biztosan kapsz, mert élő munkaviszonnyal rendelkezel.

2014. dec. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kicsi november végén töltötte az egyet,a bébi augusztus 20-ra várható!
2014. dec. 28. 08:15
 3/8 anonim ***** válasza:

A legjobban szerintem akkor jársz, ha a gyed mellett veszel ki valamennyi szabit és táppénzre mész! Ugyanúgy jár mellette a gyed!


Aztán tgyás+gyed, majd tgyás+gyes, és így tovább. :)

2014. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a választ,remélem kitenni nem fognak.olvastam,hogy igy lehet csinálni,de vannak akik állítják,hogy nem lehet ezt megcsinálni,hogy,gyed mellett szabit kivenni majd tp és gyed!
2014. dec. 28. 09:08
 5/8 anonim ***** válasza:

De lehet. És terhesség alatt nem rúghatnak ki, ettől ne félj. Ha nem tud róla, akkor sem.

Nyugodtan vedd ki a szabidat (elég akár 1 nap is), mintha vissza akarnál menni dolgozni, aztán szólj, hogy terhes vagy és táppénzre mész. Nem fog örülni a főnök, de nem tud mit tenni.

2014. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha elsőperctől elmondom a munkalyemen,hogy babás vagyok és csináljuk így,hogy szabi majd tp? Második babónál is rugalmasak voltak,ügye ott még nem volt extra gyed,megmondták,hogy hadjam bent a szabikat és egyből tp. De mit csináljak? Elmondjam őszintén,hogy baba vagy ne szoljak róla? Annyira bizonytalan vagyok!!!
2014. dec. 28. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen normálisak, akkor nyugodtan.
2014. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg várjam a 12.hetet míg szólok?
2014. dec. 28. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!