Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik gyerekem a 2-dikkal...

Harmadik gyerekem a 2-dikkal itthon töltött gyed idje alatt születik kb egy hónap mulva. A 2-kal max. Gyedet kapok. A kicsi után mi fog járni és mennyi? Segítene valaki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg ugyanannyi lenne de mivel elvették az adójóváírást szerintem kb:12000Ft-al lesz kevesebb! :(
2012. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ez lesz a helyzet, gyedről váltok azonnal tgyás-ra, az valamivel magasabb összeg lesz, mint előtte a gyed volt (a második babóm is az elsővel való gyed ideje alatt érkezett), a gyed meg ugyanannyi, mint előzőleg. Ez az adójóváírásos dolog valamennyit bekavarhat, ezt én sem tudom még, de meglátjuk.
2012. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!