Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED után, ha elkezdek dolgozn...

GYED után, ha elkezdek dolgozni, akkor visszamenőleg jár a szabadság 2évre?

Figyelt kérdés
GYES mellett szeretnék újra dolgozni, persze nem 8 órás időszakban. És innen-onnan jöttek olyan infók, hogy már nem jár a tényleges teljes szabadság visszamenőleg. Ez igaz?

2015. jan. 9. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a tgyás idejére,és a gyed első félévére jár.
2015. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ez régebben úgy volt, hogy visszamenőleg járt a teljes szabadság 2évre ugye?

Nem tudod véletlen, hogy mikortól változott ez meg?

2015. jan. 9. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2011 előtt járt, de úgy tudom akkor is úgy, hogy a tgyás idejére és a gyed első évére. Most a tgyás idejére és a gyed első fél évére jár a szabi. Sajna ez van, a többi elveszik.
2015. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor járt a teljes 2 évre...?! 2008-ban született az első gyerekem, 2010-ben mentem vissza, akkor a gyed első évére járt, most 2014-ben meg már csak az első félévre. Én is úgy emlékszem, hogy 2011-ben változtattak.
2015. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!