Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Akik Ausztriából kapják a...

Akik Ausztriából kapják a csp-t és a gyest, mennyi volt az átfutási idő?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban kaptam itthonról utoljára a csp-t és gyest, majd átkerült külföldre. A csp-t végül novemberben kaptam meg visszamenőleg, utána lehetett intézni a gyest, sínen van, de még mindig semmi.
2015. jan. 29. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Csp hamar memt 2 hónap de most újra igzolni kellett így 1 hónapja várjuk. 5 hós a picim gyest még nem kaptam kintről. ahogy csopikban olvadtam akár 1-2 év ia lehet mire utalnak.
2015. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó te jó ég. Köszönöm a választ. Akkor még van időm, igaz 9 hónapja nem kapok.
2015. jan. 29. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tobb mint egy ev volt. Es csak asztalra csapassal sikerult ilyen rovid ido alatt.Mivel nem kaptam csp-t,ezert nem kaptam gyest (feltetele a gyesnek),mivel gyest nem kaptam,ezert megszunt a biztositott jogviszonyom,ami veletlen derult ki az orvosnal...De a holgy mondta ,hogy a magyarok raernek....
2015. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Akkor asztalra csapás lesz, ezúttal erélyesebben. A csp se jött volna még meg, az tuti, mert több mint fél év eltelte után derült ki, hogy nem kaptak semmiféle papírt a magyar szervtől. Érdekes módon amint írtam egy mailt, küldték ki a pótpapírt, rá két hétre itt volt a csp. De ezzel a gyessel akkor még lesz időhúzás ezek szerint.
2015. jan. 29. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!