Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed után mehetek munkanélküli...

Gyed után mehetek munkanélkülire, és utána gyesre?

Figyelt kérdés

Most 2 éves a kislányom lejár a gyedem a ha közös megegyezéssel felmondok utána elmehetek munkanélkülire és ha a munkanélküli lejár vissza mehetek gyesre.

Elköltöztünk nem tudok oda visszamenni dolgozni ahol eddig voltam, a hozzánk közeli üzletbe nem vesznek fel létszámstop miatt.


2015. febr. 6. 13:48
 1/3 anonim válasza:
29%
Nem ertek hozza, de remelem hogy NEM mehetsz. Ennyi sok munkakerulot meg nem lattam mint ma!!
2015. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hosszútávon nem jó így anyagilag, de megteheted.

2-3 éves koráig kaphatsz gyest, munkanélküli 3 hónap.

tehát most kapsz 3 hónap munkanélkülit majd 9 hónap gyest.

vagy kapsz 12 hónap és 3 hónap munkanélülit, szerintem nem mindegy.

na meg ha úgy döntötök, hogy legyen kistesó, akkor csak a munkanélküli ellátással lehet trükközni ha nincs már munkahelyed, hogy biztosított legyél. de ha igénybe veszed akkor ezt is bukod. szóval jól rágd át, megéri-e neked

2015. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy dolgozni szeretnék menni, de mivel a munkáltató nem vesz vissza csak fizetés nélküli szabit adna ezért én jobb szeretnék dolgozni, az önéletrajzom is 7 helyre van beadva, és sehonnan sem szóltak még. Te akinek semmi fogalma sincs semmiről inkább ne írtál volna semmit. Úgyhogy munkakerülő nem vagyok ,de te első válaszoló egy igazi paraszt!
2015. febr. 6. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!