Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Rendszeres gyermekvédelmi...

Rendszeres gyermekvédelmi támogatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ha az egy főre jutó nettó 62.000.- akkor nem kapok gyermekvédelmi támogatást?

Utána olvastam,és 39.900 ft az egy főre jutó maximum összeghatár,de amikor egy évvel ezelőtt érdeklődtem ez után,akkor az ügyintéző azt mondta hogy három összeghatár van.Köszönöm a segítséget!


2015. febr. 9. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
62000 ft-ra nem jár
2015. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most csak viccelsz ugye? A határ 39900 Ft. Amúgy sincs 62 ezres határ, azért az komoly lenne.
2015. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jár ennyi jövedelemre.
2015. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Egészen biztos,hogy nem jár....Az oregségi nyugdíjmininum 130%-át veszik alapul,ami 37050 forint....azért tudom ennyire pontosan,mert a múlt héten kaptam meg az elutasító határozatot,mivel nálunk az egy főre jutó osszeg 37105 forint lett.
2015. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!