Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed extrát a fizuval együtt...

Gyed extrát a fizuval együtt utalják?

Figyelt kérdés
A gyedet 2.-án,a fizut 10.-én utalták,ha gyed mellett dolgozom,akkor a gyed extrát a fizuhoz csapva utalják?
2015. febr. 26. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
bocs az offolásért, de most a gyed extra az pontosan micsoda?
2015. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted a gyedet? A "gyed extra" egy tág fogalom, több minden tartozik bele. Ne keverjük össze.

Ha a munkahelyed kifizetőhely, lehet, hogy egybe utalják. De mivel ennyire eltér a fizu és a gyed utalás időpontja, szerintem külön fogod kapni.

2015. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

1-es vagyok..én is ezért kérdeztem, mert úgy tudom, GYED Extrának hívják összefoglalóan azt a juttatási csomagot, amire kibővítették idéntől a gyedet: tehát hogy jár tgyás, gyed, és ha közben valaki újra terhes lesz, akkor nem csak a fiatalabb tesó után kapja a friss dolgokat, hanem ugyanúgy az idősebb gyerek után is a gyedet még 2 éves korig...


tehát gondolom az a kérdésed, hogy a másik gyerek Gyedét hogyan utalják??

2015. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
GYed extrának része az is, hogy a gyermek 1 éves kora után a munkabér mellett a gyedet/gyest is folyósítják. Eddig választani kellett a juttatás és a munkabér között, ez is változott tavaly.
2015. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam, hogy azét kérded. D amúgy szerintem nincs másik gyerek, hanem arra gondolt, hogy gyed mellett dolgozna.
2015. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1 gyermekem van és febr 1-től dolgozom. A munkahelyem kifizetőhely. Én is arra tippelek hogy egybe küldik sajnos,mert ugye igy több lesz a levonás is.....de majd kiderül jövő héten kedden....
2015. febr. 26. 16:19
 7/11 A kérdező kommentje:
jobban mondva márc 5-től dolgozom,febr 1 től töltöm a szabijaim. Tehát febr 1-től járni fog a fizetés is és a gyed is. Csak arra lettem volna kíváncsi hogy egyben küldik majd vagy külön.
2015. febr. 26. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem külön utálják
2015. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tudom,h régi, de ugyan erre vagyok kíváncsi én is úgyhogy nem írom ki a kérdésem. Gyed mellett dolgozok, ebben a hónapban kell megkapnom az első gyed extrómat. A munkahely kifizető hely. Eddig mindig 4.én jött a gyed,most ez után mi lesz? Fizuval jön , vagy ugyan úgy mint eddig?
2016. aug. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg lett már válaszolva itt is amire kíváncsi vagy. Ha kifizetőhely a munkahelyed, tehát a Gyed-et is ők utalták, akkor valószínűleg egybe fogod kapni, mert minek utalnának már külön. És még mindig nem a gyed extrát utalják, hanem a gyedet, és a fizetésed.
2016. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!