Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi táppénzt kaptok veszély...

Mennyi táppénzt kaptok veszélyeztetettként és menyi bruttòra?

Figyelt kérdés
Valamint mivel 2014. augusztusaban munkahelyet valtottam, es csak egy hetvege esett ki (15. en kileptem, 18. an kezdtem az új helyen) biztosìtva voltam a 2 napra? A baba 2015. augusztusban szuletik.
2015. márc. 11. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A bruttó béred 60 %-a lesz a bruttó táppénzed.

Csak a legutolsó munkahelyen elért bért veszik alapul a táppénzhez, csedhez, gyedhez..

Igen, biztosítva voltál a 2 napra.

2015. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha nincs meg januar 31.től visszenoleg a 180 biztosított napom? Mert így csak 170 van. Akkor hogy szamoljak?
2015. márc. 11. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor 120 napot néznek.

De ha most igényled a táppénzt, akkor dec. 31.- től számolnak vissza.

2015. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha aprilisig meg kihúzom? Mert mondta a doki, hogy dolgozhatok még, csak ha ugy erzem nehez mar akkor szóljak. Júniusig dolgozni akartam, de a baba a legfontosabb.
2015. márc. 11. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha áprilisig kihúzod, akkor valóban jan. 31-től számolnak vissza.
2015. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!