Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség miatt táppénzen vagyok. Az utolsó hónap az szülési szabi vagy az is táppénz?

Figyelt kérdés
26 nap szabi jár még 21 bent van csak ezért kérdezem.
2015. márc. 22. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudok segíteni, csak engem is érdekel.
2015. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ha jól tudom tgyásra akkor jössz el amikor akarsz. Lehet szülés előtt és után is. Ha jól tudom a szülésig lehetsz táppénzen is de célszerű eljönni tgyasra hogy több legyen a pénz a baba születése után rögtön.

A szabidat ki kell hogy fizessék.

2015. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szülési szabi, és a sima szabi az nem ugyanaz. Ha táppénzen vagy veszélyeztetett terhesként, akkor sima szabira már nem mehetsz.

A csedet (tgyást) legkorábban a szülés várható időpontja előtt 28 nappal kezdheted meg. Teljesen független a kettő egymástól, nem lesz attól sem több, sem kevesebb, ha előbb kezded, mint ha szülés után igényelnéd.

2015. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!