Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Holnap vagy holnapután lesz...

Holnap vagy holnapután lesz számlán a gyed?

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap utaljak, 1-2 munkanapon belul a szamlan lesz. Attol fugg melyik banknal vagy.
2015. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OTP
2015. máj. 3. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:

úgy érkezik a gyed (ha a kifizető nem a munkahely!) hogy mivel hónap tizedikéig mindenkinek meg kell kapnia, vagyis tizedikéig a legkisebb világvégi faluban is házhoz kell vinnie a postásnak, ezért feltétlen utalniuk kell hónap nyolcadikáig, de ha például tizedike hétvége, hétfő, nem munkanap, akkor még előbb (idén majd mindig így alakult amúgy) :)

szóval például ezen a héten tizedike vasárnap, tehát nyolcadikáig mindenkinek meg kell kapnia, tehát akkor a postásnak legalább 2 napot kell a kézbesítésre biztosítani, tehát már hatodikán mindenféle számlán (kisposta, takarékszövetkezet, otp...) ott kell lennie.

szóval szerintem már kedden, 4-én érkezhet, de szerdán, 5-én 100% hogy ott a pénz.


ez alapján a gondolatmenet alapján pedig a következő hónapokra is sacc per kábé tudni fogod, mikor érkezik a pénz :)

2015. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. máj. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!