Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Menjek táppénzre? A napokban...

Menjek táppénzre? A napokban tudtuk meg h új főnökünk lesz aug.1-től, aki nem biztos h átvesz (kereskedelem). Addigra 10 hetes terhes leszek. Ha nem vesz át vagy elküld próbaidö alatt, fog nekem járni a gyes, gyed, stb.

Figyelt kérdés
Vagy menjek el táppénzre,de mi a garancia hogy kiír a doki?(Sokat vagyok rosszul,így melózok.)
2015. júl. 19. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor jár le a próbaidőd? Én nem mennék el táppénzre. A próbaidő lejárta után már védett lennél, addig sajnos nem.
2015. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha próbaidő alatt elmész táppénzre, akkor szinte biztos, hogy elküldenek. Szerintem inkább reménykedj, hogy megtart az új főnök.
2015. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Új főnököd lesz vagy megszűnik q mostani cég és új cég vesz át titeket? Most próbaidőn vagy? Meddig? Tudják már, hogy terhes vagy? Korábban volt munkaviszonyod? Mióta dolgozol itt?
2015. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kulfoldon dolgoztam sokaig,de mar itthon vagyok egy ideje,es tobb mint egy eve dolgozok.A mostani helyemen hatarozatlan ideju szerzodessel vagyok,de elsejetol uj kft-nek dolgozok,uj fonokkel,aki uj szerzodest fog adni,benne probaidovel.Csak talalgatunk hogy megtart-e,egyaltalan tenyleg atvesz e vagy hoz sajat embert.A mostani fonokomnek megsugtam (12 hetig nem akartam mondani senkinek),o azt mondta,monjdam el az uj fonoknek,amivel nem lenne baj,de meg mindig ott vagyok,hogy altalaban 3 honap a probaido,az okt.31 lesz.(A munkam 8 ora allas,delelott,delutan,34 vagyok.)
2015. júl. 20. 07:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Átvett végül mindenkit,de határozott szerzödéssel.3 havonta fogja hosszabítani.
2015. aug. 3. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!