Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Terhes lettem! Mire vagyok...

Pamacs123098 kérdése:

Terhes lettem! Mire vagyok jogosult?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Terhes lettem es igazabol fogalmam sincs mire vagyok jogosult.szeptemberben lesz meg a 365 bejelentett napom! Elso baba lesz es 22eves vagyok! Tudnatok segiteni:)? Elore is koszonom:)
2015. aug. 6. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Jogosult vagy az olvasásra, tájékozódásra, a felnőtt normális felelősségteljes élet elkezdésére.

Mondjuk kezd itt: [link]

2015. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves szavaidat! Remélem így már nyugodtan fogsz aludni:)
2015. aug. 6. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! Ha szeptemberig tudsz dolgozni, akkor minden jár. 6 hónap szülési szabadság, amit már a szülés előtt is igényelhetsz 1 hónappal. Vagy a szülésnapjától is. Utána a gyermek 2 éves koráig gyed, majd 3 éves koráig gyes, és persze a csalási pótlék. A hivataltól igényelhetsz egyszeri anyasági segélyt, ami 65.000 ft körül van, illetve azt hiszem szülési támogatás a neve amit még igényelhetsz. Ez is egyszeri 25.000 Ft körül van. Az anyaságit az önkormányzat adhatja, szinte mindenhol adják.
2015. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. az anyasági a MÁk adja.
2015. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ:)
2015. aug. 9. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!