Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha GYES alatt szülők, akkor a...

Ha GYES alatt szülők, akkor a masodik baba után is az lesz az ellátások alapja mint az első utan volt?

Figyelt kérdés
2013.szeptember 25-enszuletett a fiam.szeretnénk meg egy babat.az volt a terv,hogy amig Gyeden vagyok itthon vele teherbe esek,ahogy lejár a Gyed kiveszem a szabijaimat,majd táppénz es igy a munkaberem lesz a kpv.gyerek utáni ellátások alapja.Hat,mindjart szeptember es meg nem vagyok terhes.😞 Ha belecsuszok a Gyesbe,akkor is működik igyanigy?ha mondjuk novemberben leszek csak terhes?akkor eljatszhatom,hogy addig Gyes.majd szabi es tp?igy is s jovedelmem utan számolnak majd?vissza nem mehetek dolgozni,amig nincs másik baba,a főnököm kijelentette.Megbeszeltuk,hogy egybe tudjuk le 😊
2015. aug. 11. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy az előző ellátás alapja lesz újra az alap, vagy a szerződés szerinti béred.
2015. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom.en is igy gondoltam.mert ügye ha jol tudom ellátás,tgyas,gyed...nem lehet masik ellátás alapja.en meg ügye mostanában ezeket kaptam.tehat,ha meg nem vagyok terhes,de lejár a gyed akkor nyugodtan igenyelhetem a gyest es onnan mehetek szülni?koszonom szepen!
2015. aug. 13. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!