Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Le kell a felmondási időt...

Le kell a felmondási időt tölteni? 2. kérdés melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Dolgoztam 2012 óta egy helyen rendesen bejelentve, idén áprilisban eljöttem fizetésnélküli szabira, illetve gyesre (mert 3 műszakos volt a hely, és a párom fix délutános melót talált). Viszont közbe jelentkeztem egy munkahelyre, többkörös állásinterjúnak ma lett vége, fix délelőttre felvettek, részmunkaidőben, viszont ott kellene kezdenem szeptember elején. A régi munkahelyemre nem tudok visszamenni, mert oda csak 3 műszakba vennének vissza, ilyenkor kiadják a papírjaim vagy mi a teendő?


Illetve melyik lenne a jobb választás?

1.Visszamegyek a régi munkahelyemre, rendesen bejelentve, de 3 műszakba nettó 75000 ft + bkv bérlet + 5000 ft erzsébet utalvány, akkor a párom nem tud menni a délutános rendesen bejelentett munkahelyére (60e ft kb ami kiesne)

2. Kis cégeknél dolgozok, ahol most is amióta gyesen vagyok, 100-120e ft nettó + napi két meleg kaja, de nincs bejelentve, nincs fizetett szabim, viszont a munkaidőt a pároméhoz tudom igazítani, így megmarad a 60e ft fizu állása.

3. lehetőség: részmunkaidős délelőttös bejelentett állás ahova most vettek fel, ez is kb 60e ft, megmarad a párom melója (60e ft)


Mindenképp muszály, hogy ne üssék egymást a munkaidőnk, mert 2,5 éves a gyerek.



2015. aug. 25. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A harmadikat választanám. Fontos a bejelentett munka.


A felmondási időt le kell tölteni, de a munkáltató eltekinthet tole

2015. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!