Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a jobb választás? Mei...

Melyik a jobb választás? Mei tai vagy rugalmas hordozó kendő?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]



Ez a 2 termék jöhet szóba. Melyiket ajánlanátok inkább ? Melyiknek mi az előnye-hátránya ? Előre is köszönöm a válaszokat !!!



2014. dec. 2. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kendőt vettem, a mai fejemmel tuti meitait vennék.
2014. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen korú a babád? Mert nem mindegy, mekkora babának melyiket veszed. A kendőt lehet újszülöttkortól használni, a mei tai-t pedig egy súlyhatár felett /ha jól emlékszem/ vagy amikortól a baba stabilan tartja magát. Nekem van mindkettő, a kendőben az újszülött kisfiamat hordoztam, a mei taiban viszont már stabilan csücsült /lehetett olyan 5 hónapos/. Mindkettőt imádtam, de nem alternatívái egymásnak.
2014. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 hónapos,de profin tartja a fejét,meg nagyon izmos,bár terhelni feleslegesen nem akarom...Az a baj,hogy a kendő csak 9 kg-ig jó és ő már most kicsit több mint 5 kg...Szóval kevés időre lenne elegendő a kendő...Azért húzok inkább a mei tai felé mert az tovább hordható.
2014. dec. 2. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ebben az esetben egyértelműen meitai, én azért vettem a kendőt, mert újszülött kortól akartam használni, de utálta a lányom, mire elkezdte élvezni a hordozást már bőven jó lett volna a mei tai de, nem akartam költeni már rá.
2014. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A te helyzetedben nem költenék már rugalmas kendőre, egyértelmű,h. mei tai-t vennék.
2014. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Akkor mei tai:-)
2014. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!