Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes lejárta előtt 3 hónappal...

Anonymous.E kérdése:

Gyes lejárta előtt 3 hónappal regisztráltam. Július 20. -án járt le a gyesem. Most ha vissza megyek a munkaügyibe nem lesz ebből gond, hogy már regisztráltam? Mert azt mondta az ügyint, hogy menjek vissza ha lejárt a gyesem.

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
nem értem mit szeretnél. azt, hogy beregisztrálj, bármikor megteheted. ha ellátást is akarsz kapni, akkor meg kell várni míg lejár a gyes. na meg ugye kell hozzá a min. 1 év munka szülés előtt.
2015. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert ha lejár a gyes, csak akkor lehetsz regisztrált álláskereső, vagy előbb is lehettél volna, de akkor, nem kaphattad volna a gyest.
2015. aug. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!