Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miután megszületett a baba?...

Miután megszületett a baba? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A főnököm felhívott hogy személyesen szeretne velem beszélni. Nem fogadta jól a terhességem mert ahogy megtudtam hogy terhes vagyok nem is mentem dolgozni többet. A könyvelővel tartottam a kapcsolatot táppénz végett és az igénylést is elintéztük már. (tgyás) mit akarhat személyesen? Ki akarna léptetni?

2015. aug. 31. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

nem vagyunk jósok.

lehet hogy megszűnik a cég és ezt akarja közölni. lehet hogy megakarja tudni, miért nem dolgozol tovább. Lehet hogy szeretné megkérni tanítsd be az utódot...lehet hogy a gyerek keresztapja akar lenni...honnan tudjuk? :D bármi lehet...

2015. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bella169 ***** válasza:
100%

Ha határozatlan idejű a szerződésed, akkor a CSED, GYED, GYES időtartama alatt is védett vagy. Tehát ki nem rúghat, ám megpróbálhat rávenni közös megegyezésű felmondásra, vagy hogy te mondj fel. Én nem írnám alá egyiket sem, mert akkor mikor 3 év múlva visszamennék, ha ki is rúg rögtön akkor is ki kell adnia, vagy ki kell fizetnie a felgyülemlet szabadságot.

Ha kiadja akkor kapsz a szabadság alatt fizut és van időd új helyet keresni, ha meg kifizet akkor sem maradsz egy ideig pénz nélkül amíg nem találsz másik helyet.

Plusz ha nem lépsz ki, és jönne egy tesó akkor rá is kapnál CSEDet és GYEDet ellenben ha felmondasz vagy közös megegyezésű elvállás van, akkor ha jön kistesó utánna csak GYES fog járni.

2015. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Talan megprobalkozik egy közös megegyezéses felmondás ajánlattal, közölte, hogy azzal te csak jól járhatsz. Amúgy nem, úgyhogy ne fogadd el, bármit is mojd
2015. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!