Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes után szabadság kiadása?

Gyes után szabadság kiadása?

Figyelt kérdés

Idén márciusban lejárt a gyesem,még nem tudtam visszamenni dolgozni.A bent maradt szabadságomat nem adták ki, nem is fizették ki miután lejárt a gyes, hanem ki lettem jelentve.Minimálbéren voltam.

Mennyi összeg járt volna?


2015. szept. 19. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

1.megszűntett3kamunkaviszonyodat, azaz kirúgtak? Ezt megtehett3ka gyes lejárta után, de erről elvileg kaptál papírt. Ha több éve ott vagy, akkor végkielégítést is kellett volna fizetniük.

2.a szabijaidat ki kellett volna adniuk, vagy ha már felmondtak, akkor kifizetni.


Kb egy évre járó szabid van, azaz 20-on valamennyi. Kb egy havi fizetésedről lehet szó.


Googlizd le a munkaügyi felügyelőséget, a hozzád legközelebbit hívd fel.

2015. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azaz 1.megszűntették...
2015. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!