Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi ideig tarthat maximum...

Mennyi ideig tarthat maximum a Gyes elbírálása? 4 hónapja adtam be az igénylést

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Maximum GYES? Nem GYED-et akartál írni?

GYES az fix és mindenkinek jár!

2015. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Én beadtam márciusba és még mindig semmi :)
2015. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a maximumot úgy értettem, hogy maximum hány hónapig ülhetnek rajta. Biztosan Gyes-t akartam írni:) tudom, hogy mindenkinek jár, de azóta nem kaptam sem határozatot, sem pénzt
2015. okt. 2. 14:51
 4/9 A kérdező kommentje:
március óta??? ez nagyon durva. nincs rá valami jogszabály?
2015. okt. 2. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
30 nap az elbiralasi idő, úgyhogy aktuális lenne utána érdeklődni, lehet hogy nem érkezett be
2015. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van, 30 nap az elbírálás, már rég kapnod kéne. érdeklődj utána, hogy mi a gond.
2015. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is hónapokig ültek rajta (én online adtam be), rájuk telefonáltam háromszor (!!!), mire végre méltóztattak küldeni.
2015. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizony, 30 nap. Már rég be kellett volna telefonálni. Lehet pótolni kell valamit és nem szóltak, sok minden lehet. Mondjuk én ezért szeretem személyesen intézni az ilyeneket, nem postán meg ügyfélkapun.
2015. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

biztos beérkezett, mert egyszer küldtek hiánypótlásra felszólítást (teljesen kamu indok volt). telefonálni próbáltam. a központi számukon nagy nehezen felvette egy hölgy, aki közölte, hogy ügyintézőt nem tud kapcsolni, majd ő tájékoztat. persze csak általános dolgokban tud tájékoztatni, ebben az esetben nem.

de köszönöm a válaszokat. így már nem izgulok, mivel nem egyedi az esetem

2015. okt. 6. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!