Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Július 16. -án szültem és...

Július 16. -án szültem és Szeptember 30. -án igényeltem családi pótlékot és gyes-t, ma kaptam 43000ft. -ot. Ezt nem értem, akkor ma mit kaptam? Maximum úgy jön ki ha a csp. -t küldték 12200x3=36600+6100=42700 de akkor a gyest miért nem kaptam meg ma?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a segítséget :)

2014. okt. 20. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyit kaptál pontosan?
2014. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahelyett h ide kiírtad felhìvhattad volna az államkincstárt és pontosan elmondták volna. Akkor nem csak találgatni kell.
2014. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat vártam, egy normális kérdésre. Természetesen minden gyökérnek megy a lepontozás :)

Felháborító mennyi elnyomott ember éli itt ki a beteges beszólogatási mániáját, biztosan remek életetek lehet :D

2014. okt. 20. 12:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló 43250 forintot kaptam ma :)
2014. okt. 20. 12:56
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és kérdezem én, mióta van az internet ingyen? Ha csak te nem lopod a wifit, szerény véleményem szerint azért van net, hogy használjuk :D komolyan nevetségesek vagytok....
2014. okt. 20. 13:00
 6/9 anonim ***** válasza:

3 gyereked van?

Mert akkor a családi 16 ezer/gyerek, nem 12.200 Ft.

Tehát, hányadik babát szülted, mert ha a 3-dikakt, akkor gondolom az első kettőre rendesen megkaptad eddig a családit.

Ha pontosan leírod, mennyi gyereked van, mikor mit kaptál, akkor tudok érdemben segíteni neked.

Amúgy nekem is 1-2 nap különbséggel utalták anno a családit és a gyest.

2014. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a normális választ. :)


Két gyerkőcöm van, és eddig normálisan kaptam az első kicsimre a pénzt, és igeeen tényleg 13.300 forint jár ha már két gyerek van a családban, de így se érthető számomra a kapott összeg, mindenesetre majd rákérdezek bent :)

2014. okt. 20. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol olvastad h a gyerekedet a számra vettem???


Te IQ-ról volt szó! De már úgy látom a szövegértés se megy!

Köszönöm ezt a felemelő beszélgetést veled!

2014. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Július augusztus szeptember havi családi pótlék különbözetet
2014. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!