Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikortol kell elinditani AZ...

Nikki Rose kérdése:

Mikortol kell elinditani AZ igenylst AZ egyszeri tamogatasra es a csaladi potlekra? Es hol?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szülés után kb két héttel készülnek el a gyerek papírjai, azzal, meg a kitöltött igénylőlappal kell besétálni az egyik kormányablakba.
2015. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

családi pótlékra a születés dátumát írd. az anyaságira értelemszerűen nem kell "-tól" dátumot írni, hisz az egy egyszeri támogatás, egyszer kapod és fix összeget, így nem kell beírni, hogy mikortól kéred...

mi úgy csináltuk, hogy a férjem bevitte a papírokat mikor kiengedtek, majd pótlásként elküldtük a taj számot mikor megérkezett

2015. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak rá 2honapra igenyeltem, akkora lett ido
2015. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan a baba TAJ kártyája és születési anyakönyvi kivonata, akkor tudod megigényelni. Az illetékes kormányhivatalban. Régi nevén Magyar Államkincstárként keresd.
2015. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn postán igènyeltem, szülès után kb. 2 hèttel. Köv. hònapban már utalták is. A netről töltöttem le a formanyomtatványt, mellèkeltem az iratok másolatát ès kèsz is.
2015. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!