Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Elfogadható gyt helyett hogy...

Elfogadható gyt helyett hogy az "apa" azzal jön, hogy költözzek anyóshoz és ott dolgozzak, így a lakhatást oldaná meg?

Figyelt kérdés

jelenleg egyedül vagyok gyerekkel, nem találok munkát régóta.

a gyed lejár.

az apa eddig semmit nem segített.

gyermekelhelyezésre keresetet beadtam.

gyesből lehetetlen megélni egy gyerekkel albérletben.


az apa állandóan azzal jön, hogy költözzünk hozzájuk(anyósék-külföld) és ott helyezkedjek el, magyarán oldjak meg mindent magam, kizárólag a lakhatást állják.


kérdem én, ez korrekt?

lassan 2 éve semmi segítség nincs a részükről és a továbbiakban is csak azt alapoznák meg, hogy én dolgozhassak..


2015. okt. 23. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Ez gyakorlatilag rabszolgaság, amiből esélyed se lesz kiszabadulni, és mindent le kell nyelned, amit a fejedhez vágnak.

Próbálj meg anyaotthonba költözni a kicsivel, amíg lezajlik a bírósági ügy. Kérj sürgősségi eljárást, és ne szégyenlősködj, ítéltess meg mindent, ami jár.

2015. okt. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Önmagában lenne ilyen lehetőség -tartásdíj kivaltasa lakashasznalattal, de csak akkor, ha azt te is akarod. Logikailag jó megoldás, hiszen az albérlet, pláne külföldön nagyon drága, több, mint a tartasdij, így bizony nagy segítség lenne a számodra. Viszont anyossal és az exel lakni nem egy jó ötlet.
2015. okt. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

úgy érzem nekem nem segítség hogy semmibe nem adnak bele

eddig is egyedül kellett élnem gyedből. a pelenka, a gyógyszerek stb

kint se adnának bele semmibe.

és csak pár hónapra mehetnék hozzájuk

a gyerek meg nem csak pár hónapig van..

2015. okt. 23. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező ezt elfogadnod. De szerintem amúgy a lakható költsége jóval magasabb, mint az atlagos tartasdij, lévén a tartasdij kB 20e, egy albérlet meg 60. De te tudod.
2015. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig 1 millionâl tobben is benne van mar nekem a gyerek.neki meg semmibe...
2015. okt. 23. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes egy anya vagy, ha így számon tartod, hogy mennyibe van neked a gyerek.... Pereld be, kérj tartasdijat. Enhyi
2015. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ne számontartom, hanem az előzőre reagáltam

ha már az összegekről beszélünk..

2015. okt. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!