Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Dec 31 után igénylás tényleg...

Dec 31 után igénylás tényleg nincs már 60 napos várakozási idő a GYED váltásakor?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, elvileg jan.1-től nem lesz a 60 nap várakozás, csak a szokásos 30 nap elbírálási idő. De, biztosra akkor mondanám, ha be is jelentik. Én még nem hallottam, csak a törvénytervezetről tudok. 2 hónap múlva tutira lehet mondani.
2015. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor kedves első, javaslom, olvasgass közlönyt, ugyanis kihirdették, és a törvény januártól 1-től hatályos szövege rég elérhető a jogtárban.
2015. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Június 18-án megjelent a Közlönyben.
2015. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam Közlönyt olvasni, a munkám nem kapcsolódik hozzá. A médiában az embereknek még nem tették nyilvánossá, gondolom nem én vagyok az első, aki még csak hallott róla és nem tudja, hogy 100%-ban így van-e.

Ezért tanácsoltam a Kérdezőnek, hogy várja meg a jan. 1-jét, mert szerintem a média úgy is előtte pár nappal fogja bejelenteni és akkor azok is megtudják, akik nem olvasgatnak Közlönyt. Aztán jan. 2-án, ha már munkanap, mehet is a Kérdező intézni. Ennyi.

2015. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A médiában az embereknek még nem tették nyilvánossá


ja, hogy ettől lesz hivatalos... jézusom.

2015. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ettől lesz hivatalos te gyökér, de szerinted hány ember olvassa a Közlönyt? Csak a savanyú emberek meg a szürke jogászok. Az emberek ma Magyarországon mindenről a médiában értesül. Majd ha ezt is közlik ott, akkor elhiszik, ennyi. Mozogsz te emberek között v. csak a Közlönyt olvasgatod? Szerinted a Kérdező olvasta? Ennél érdekesebb dolgokról is lehet olvasni.Mondjuk az értő olvasás se az erősséged, a Közlöny a sok paragrafussal már kiszívta az agyad. Látszik milyen életunt, utálatos ember vagy. Ilyen Közlöny olvasó.

Na, szívből sajnállak, hogy a Közlönyt kell olvasgatnod. Léptem, nem reagálok a válaszodra, törlöm is a Kérdést. Szánalmas vagy. Kérd meg a párod kicsit rendezzen el, mert kicsit hiány van úgy látszik:)

2015. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De, biztosra akkor mondanám, ha be is jelentik


Ezt írtad.

Bejelentették. Június 16-án.

HA a Híradó nem fog róla beszélni, akkor szerinted az olyan, mintha be sem vezették volna, mert csak a savanyú jogászok olvasnak közlönyt?


És gyökerezd a veled értelmileg egy szinten állókat.

2015. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

és nem közlönyt olvasgatok, hanem alkalmazom nap mint nap.

Vérlázító a stílusod.

Ne válaszolj olyan kérdésre, amiről fogalmad sincs, vagy vedd a fáradságot, és olvass utána, mielőtt itt hirdeted az igét.

Azért, mert te nem tájékozódsz, csak tervezetről hallottál, még elérhető az információ, nem egy helyen.

2015. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6: mosd ki a szádat szappannal, ha már anyád nem tette meg...

REmélem, ilyen bunkók nem nevelnek gyereket, mint te.

Te beszéltél hülyeséget, kijavítottak. És igen, azért, mert te nem tudsz valamit, még létezik, amint erre felhívták a figyelmedet.

Nem kell várni két hónapot a rádióra meg tévére, csak tudni kell, hogy hol található hiteles információ. Az pedig hónapok óta elérhető, akit érint, bármikor megnézheti.

Az, hogy Közlöny, hogy jogtár, korrekt válasz; ellenben azzal, hogy hát én még nem hallottam róla...

2015. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!