Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 6 hónapos terhes a párom...

Dawee28 kérdése:

6 hónapos terhes a párom viszont nem volt meg egyikünknek se a 180 nap munkaviszony a GYEDhez. A gyerek mamája is feltudja venni a GYEDET ha neki megvan a 180 napos munkaviszonya?

Figyelt kérdés
Feltudja venni esetleg az én édesanyám (gyerek mamája) vagy párom anyúkája a GYEDET ha nekik megvan a 180 nap ? Mennyi a GYED összege 1 gyerekre 2014 ben ?

2014. ápr. 6. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%
Ha ő a gyámja akkor fel. Jövedelem alapján van a gyed, nem meghatározott összeg.
2014. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülő nem mehet GYED-re. A diplomás GYED-re sem vagytok jogosultak? Hány évesek vagytok, meddig és hol tanultatok?
2014. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A gyerek gyámja az apa , mert az anya szülés után 1 héttel lesz nagykorú ! Kb 80 ezret keres a gyerek mamája , viszont párom édesanyja nem szeretnénk ha ő venné fel mert úgy gondoljuk hogy nem arra menne el amire kéne :/
2014. ápr. 6. 16:40
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
bravó, a semmire vállalni babát.
2014. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Felnőtt oktatásban tanul az apa , viszont az anya meg középiskolás .. Ezért kérdezem :/
2014. ápr. 6. 16:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyest fog kapni az anya, nettó 25 kb, az mindenkinek jár.
2014. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A nagymama nem mehet gyedre. Nektek gyermekgondozási segély jár (28500.-Ft.) ahhoz meg nem kell munkaviszony.
2014. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A felnőtt oktatás mit takar? Felsőfokú szakképzés? Vagy mi a pontos megnevezés? Mert esetleg akkor apa után járhat a GYED extra keretében a diplomás GYED.


[link]

2014. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az hogy semmire gyereket vállalni nem gondolod hogy egy kicsit vicces megfogalmazás ? :D Honnan tudod hogy esetleg az apa nem dolgozik feketén valahol ? Vagy hogy nincsenek olyan anyagi körülmények között ?? Tudod nem mindenki azért kérdezi a GYEDET meg a többi szart mert fúú de annyira kell az a pénz ! Én konkrétan azért kérdeztem mert én is és párom is tudjuk hogy édesanyámnál jobb helye lett volna a GYEDNEK mint párom édesanyjánál !
2014. ápr. 6. 16:48
 10/18 A kérdező kommentje:
3-4 hónapos tanfolyamon van az apa , nem tudom ki ismeri de az EFEB Felnöttképzésbe jár XIII.Kerület Frangepán utcában van !
2014. ápr. 6. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!