Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED extra apukának, munkanélk...

GYED extra apukának, munkanélküli anyuka?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Ha én,mint édesanya egy évet gyeden vagyok a gyerekkel,utána apuka ugyebár mehet GYED extrára vele egy éves korától.De mi van,ha nekem nem lesz munkahelyem akkor és munkanélküli leszek? Akkor is kaphatja ő a GYED extrát?


2015. dec. 12. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,simán kérheti akkor is.Ha nem lenne akkor munkahelyed akkor fizeted magad után a tb-t és ennyi.
2015. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kaphatja. Te meg bejelentkezhetsz álláskeresőnek.
2015. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek egyénileg bírálják el az igénylését, így teljesen mindegy hogy a másik szülő dolgozik-e, egyáltalán "létezik"-e. Nem függ össze.

Mint ahogy amikor te igényled, akkor sem nézik, hogy a férjed dolgozik-e, vagy otthon van. Mert semmi köze hozzá.

2015. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!