Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Anyukák, Gyes mellett vállalto...

Anyukák, Gyes mellett vállaltok munkát, akár 4 órában is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne, hogy azok az anyukák, akik gyes mellett dolgoznak, milyen területen tudtak munkát vállalni. Jó lenne, ha 2 év után nem kéne még visszamennem, mert eddig 3 műszakban dolgoztam és így is ráhúztam sokszor a munkaköröm miatt. Úgy gondoltam gyes mellett ha tudnék nézni valami 4 órás melót jó lenne...csak hát mit ugye? jön a kérdés...Nektek milyen lehetőségeitek vannak? Nekem sajnos csak infós végzettségeim vannak, nem érek velük sokat. Szeretnék vagy egy tanfolyamot letenni addig amíg van rá lehetőségem, vagy pedig egy főiskolát, csak nem tudom milyen irányban érdemes elindulnom.
2016. jan. 16. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Közvélemény-kutató cégek, telemarketingesek. Simán felvesznek rugalmas munkaidőben,ha bírod a gyűrődést...nem egyszerű meló,sokszor küldenek el a halálba. Ha bírod, akkor a fizetés is egész jó.
2016. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyelveket korrepetálok és fordítok. Akkor amikor ráérek. Nincs főnököm.
2016. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a saját cégünknél vállaltam asszisztensi(idôpontszervezés) illetve kapcsolattartói munkát(email).
2016. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nekem sajnos csak infós végzettségeim vannak, nem érek velük sokat."


bocsi, félreértem, vagy az infós azt jelenti, hogy informatikai? vagy mit jelent?

2016. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Informatika..igen....bocsi :)
2016. jan. 17. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!