Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Angliai haza koltozes utan,2...

Angliai haza koltozes utan,2 eves munkaviszonnyal igenybe vehetoe tamogatas?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeptemberben koltoztem haza angliabol, ket eves munkaviszonnyal folyamatosan. Oktoberben kismama lettem. Az lenne a kerdesem hogy kapok e valamit kintrol? Hallottam E 24-es nyomtatvanyrol amit a londoni magyar konzulatushoz kell benyujtanom. De sehol sem talaltam a neten. Tudnatok benne segiteni?! Elore is koszonom a valaszt!

2016. jan. 27. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem leszel kintről jogosult semmire sem. Csak a Magyarországon kapható támogatások jöhetnek szóba, azokat nézd meg.
2016. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A párod is hazaköltözött veled? Milyen nyomtatványt szeretnél beszerezni?
2016. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon viszont akkor vagy jogosult csedre és gyedre, ha van itthon biztosítási jogviszonyod szüléskor.

Ha nincs, akkor alanyi jogon csak gyest kapsz majd (már ha itthon is élsz).

2016. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!