Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jelenleg GYED-én vagyok,2017....

Jelenleg GYED-én vagyok,2017. januárban lejár. GYES igénylésnek mi a folyamata? És ha vissza szeretnék menni dolgozni, de nem vesznek vissza?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

majd 9 hónap múlva kitöltöd a gyes nyomtatványt és elküldöd... ezen még felesleges rágódnod.

vissza kell venniük, muszáj. más kérdés, hogy másnap már elküldhetnek. de mivel gyed extra van, ilyen szempontból semmi nem történik, munka mellett és anélkül is ugyanazt az összeget kapod, majd a gyesnél is, csak az ugye fix

2016. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Munkáltatónak kell-e vmit ügyintézni ezzel kapcsolatban? És ha GYED után megigénylem a GYES-t,visszamegyek dolgozni, de először kérem a felgyűlt szabadságok kiadását? Mi történik akkor, ha közben összejön a kistesó?
2016. febr. 20. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor bejelented az új terhességet, és ha szükséges elmész tp-re.
2016. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdésem ha GYES után azaz 3éves kor után megyek vissza él-e az "1hónapig nem mondhatnak " fel dolog? És ha közben jön a kistesó? Akkor sem mondhatnak fel, nem?
2016. ápr. 10. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen 1 hónapig nem mondhatnak fel... De ha újra babát vársz, akkor védett vagy.
2016. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Tehát ha felgyűlt szabadságok kivételének ideje alatt jelentem be a terhességet 2dolog van :

1; visszamegyek védettséggel 2; eljövök táppénzre?

2016. ápr. 10. 10:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha táppénzre jövök ebben az esetben,szerintetek mi lesz a GYED alapja? 70% vagy u.az,mint első babánál?
2016. ápr. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!