Adnia kellene papírt?

Figyelt kérdés
Magánrendelésre járok nőgyógyászhoz. Ennek több oka is van, de ezt most nem sorolom fel. Eddig nem kaptam semmi papírt, mármint az ultrahangok után. Jövőhéten töltöm a 12. hetet. Viszont kellene valami igazolás, hogy igénybe tudjam venni az adókedvezményt. Nektek adott a doki papírt magánrendelésen, ha egyedül is volt? Nem szeretnék pont a 12. héten rendes ultrahangra menni csak ezért, de a védőnő is ezt tanácsolta...

2016. márc. 7. 09:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem adott... igaz kinyitottam a számat és mondtam neki, pont úgy mint az összes bajom, kérdéseim stb stb és a fejem se harapta le
2016. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Értem.

Akkor szólni fogok én is, úgy is terveztem.

2016. márc. 7. 09:55
 3/18 anonim ***** válasza:
gondolom nem kevés pénzt hagysz és még fogsz is nála hagyni minden látogatáskor, így tessék nyugodtan minden kérdéssel és problémával elhalmozni
2016. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk..én nem tartom drágának, mondjuk a pesti árakhoz képest.

Ő olyan..lerázós doki. Bármilyen kérdésem volt általánosságokban beszélt róla..De amúgy jó o

2016. márc. 7. 10:29
 5/18 A kérdező kommentje:
*orvos, a többihez képest. :p
2016. márc. 7. 10:30
 6/18 anonim ***** válasza:

egyrészt kellene diagnózist kiadnia minden vizsgálat után: papírt hogy ott voltál, hogy mekkora a magzat stb. szóval egy aláírással ellátott jelentést. ha ilyet nem ad, akkor illene belepecsételnie a várandós könyvedbe. másként, ha ne adj isten nálatok kérik az anyasági támogatáshoz tőle is a 4 pecsétet meg leszel lőve. Nálunk kérték, és nem pecsételt a könyvbe, viszont volt vagy 5 ilyen papírom aláírva, hogy ekkor és ekkor voltam nála, diagnózissal, ami megfelelt a kis könyv helyett. Van ahol csak védőnői pecsétet kérnek, de van ahol nőgyógyászit is, pl nálunk.

És igen, a magzat 91. napos korához ő állít ki egy igazolást, szintén aláírással ellátva, ezt én külön kértem a 12. héten (magától nem adja honnan tudná hogy igénybe szeretnéd venni - egyáltalán van miből igénybe venned...). Ki is állította ott helyben. Ő egyedül van, nincs asszisztense, de ez a minimum amit megtehet értem a 12.000 Ft-os vizitdíjért

2016. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A vizsgálatokról mindenképp adnia kellene papírt, erre legközelebb kérdezz rá. De amúgy én sztk-ba jártam, de az adókedvezményhez az gazolást nem adta magától, kérnem kellett. Nincs is ezzel semmi gond, ha szólsz, adni fog.
2016. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kiskönyvvel még nem voltam nála. A papírt úgy oldotta meg h az ultrahangos képre firkantotta h mekkora a baba, és ennyi. Tehát akkor minden vizsgálatról adnia kéne papírt?
2016. márc. 7. 11:09
 9/18 anonim ***** válasza:
igen, hiszen lévén nem jársz gondolom sztkba ő az egyetlen aki orvosi szakvéleményt ad a babáddal kapcsolatban...ha bármi gond van, ne adj isten, és ő nem úgy jár el a terhességed során, ahogyan kell, mivel igazolod, hogy már pedig te ekkor és akkor megjelentél nála és ő ekkor és akkor ilyen és ilyen eredménnyel vizsgált?
2016. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, ez nem jó orvos. Nem ad választ a kérdéseidre, csak kb amit a neten is megtalálnál... Nem ad papírt, hogy jártál nála...

Akkor mitől is jó?

Nem tudom, mennyit fizetsz, de ha nem telik normális orvosra, akkor ilyenre felesleges fizetni. Ennyi ellátást SZTK-ban is kapsz.


Én először SZTK-ba jártam, kb ott volt ilyen az ellátás. 14 hetesen mentem először magánba, ég és föld volt a különbség. Tünemény doktornő, segítőkész, kedves...stb. Mindig kaptam UH képet, pecsétet a kiskönyvbe, és leletet. Ja, és számlát is a fizetett összegről...


És nem 12.hetesen adják az gazolást, hanem a magzat 91. napjától.

Ha kérsz, biztos ad.

2016. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!