Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed. HOgy lehet hogy nem...

Gyed. HOgy lehet hogy nem ugyanannyi mint az előző 31 napos hónapban?

Figyelt kérdés
Nem én kapom az adókedvezményt. Februárban,a január ugye 31 napos ugyanannyit kaptam mint mikor én kaptam a kedvezményt. Akkor az emeléssel vmint adó csökkenéssel magyaráztam. Márciusban,mivel a Február rövid volt kevesebb volt. Most pedig mivel a nmárcius 31 napos volt azt hittem jól kapok,aztán mégse annyi mint februárban volt.
2016. ápr. 5. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit kaptál?
2016. ápr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
106 ezer,multkor mikor 31 napos volt a hónap 115 ezer.szóval nem értem
2016. ápr. 5. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem se stimmelt...napi 3810 jár nettóban, márciusra 31 napra mégis csak 6050 Fttal kaptam többet mint a 29 napos februárra... akárhogy számolom nem jön ki a matek.
2016. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi van a határozatban, hogy kapnod kellene bruttóban a gyedre? Az a meghatározó! Januárban még lehet te kaptad a kedvezményt. Decemberben mennyit kaptál? Az egész kedvezményt ki tudtad használni?

3-as mennyi a napi bruttó gyeded? Kedvezményt te kéred?

2016. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

napi 6517.15FT-ot állapították meg.


Párom bérpapirján rajta volt hogy kapja az adókedvezményt már.

2016. ápr. 8. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!