Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az hogy lehet hogy ugyanannyi...

Az hogy lehet hogy ugyanannyi Gyedet kaptam? Idén nm én kértem az adókdevzményt, hanem a párom. MÉgis ugyanannyi pénzt kaptam, mint szoktam.

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a kifizetőt és kérdezd meg, nekem volt, hogy az oep rosszul utalt.
2016. febr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőtt a minimálbér, ezáltal sokaknak több lett a gyed összege. Az újraszámolás miatt sokaknak késik is az utalás. Persze lehet, hogy nálad nem ez az oka, ha pontosan ugyanannyit kaptál. Csak egy tipp.
2016. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugyanígy jártam! Nekem nem az OEP utal hanem a munkáltató. Két gyerekünk van, tavaly született a második és akkor még én kértem utána (a második) után az adókedvezményt, az első után a párom. Idén mindkét gyerek után a párom kérte. Ő jól kapott fizut, én ugyanannyit kaptam mint szoktam! Fura...
2016. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem fillérre pontosan kaptam ugyanannyit hanem 1500 Ft-tal kevesebbet, de kábé ugyanannyit.
2016. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyi volt eddig a gyed alapod, mert ahogy az egyik hozzászóló is írta, ha max gyeden voltál, akkor lehet hogy ez a gond, illetve még annyi, hogy most ugye nem 16, hanem 15% szja-t vonnak. Először is számolj utána, illetve a másik kérdés, hogy mikor adtátok le a családi kedvezményes papírt az oepnek, hogy nem te fogod már kérni. Mert ha "későn" akkor lehet ez is probléma lehetett, de mondjuk már februárban jól fognak utalni. Számolj utána és utána ha gond van hívd fel őket vagy menj be az ügyfélszolgálatra.
2016. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!