Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor hogyan és hol kell...

Mikor hogyan és hol kell elintézni a csedet, gyedet, és az első anyaságit, családit?

Figyelt kérdés
32 hetes terhes vagyok. A baba apja elhagyott nemrég, mindent egyedül intézek, a védőnőt kérdeztem ő nem segít. Kérlek ne hurrogjatok le épp elég bajom van most. Szeretnék mindent időben elintézni, de pontosan szeretném tudni hová kell mennem, mert feleslegesen nem járkálhatok, feküdnöm kell.

2016. ápr. 7. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!ezeket mind osszeirtam, priviben atkuldom!
2016. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :)
2016. ápr. 7. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
amúgy a mi védőnőnk olyan papírt adott annak idején, amin tgyás szerepelt csed helyett és államkincstár kormányhivatal/ablak helyett. Akkor kidobtam a papírt és rájöttem,hogy van itthon internet:D
2016. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még nincs ügyfélkapud, akkor azt mindenképpen csináltass.

Nagyon praktikus, mert azon szinte mindent el tudsz intézni otthonról.

2016. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!