Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Másnak is ilyen sokára küldik...

Másnak is ilyen sokára küldik a táppénzt?

Figyelt kérdés
Május 19-én kaptam 2 hetit (ezt se értem, miért így küldik,eleinte havi összeget küldtek),az még az április 4-17-ig leigazolt napokra jött.Előtte április 18-án és 21-én két-két hetit.Azóta semmi,pedig már 3 kéthetes papír bent van,6 heti táppénzem még sehol. :(
2016. máj. 27. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a gyermekápolási táppénzt kb 1,5 hónap múlva kaptam meg... Már el is felejtettem, mire utal nekem az OEP, mire leesett, hogy ja, egyszer voltam táppénzen valamikor...

Most is voltam áprilisban 20-23-ig táppénzen a gyerekkel, 04.28-án postára is adtuk a papírt. Mai napig nem utaltak még.

2016. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:( Én január óta vagyok táppénzen,veszélyeztetett terhesség miatt.Sokára küldték az első havit,aztán 3-4 hetente jött,volt hogy csak 2 heti volt bent...most meg 6 heti.. :/
2016. máj. 27. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a munkáltatód ül rajta? Lehet jobban járnál ha magad vinnéd be az oephez, vagy postáznád, ha nem kifizetőhely a munkáltató.
2016. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, a könyvelő mennyi időt ül rajta, mire beküldi az OEP-nek
2016. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet, hogy a munkáltató ül a papírokon, nem juttatta el az OEP-nek. Ha a főnöködnek adod le a táppénzes papírt, akkor inkább vidd be te az OEP-nek. Ha te viszed be az OEP-nek, akkor érdeklődj náluk, mi lehet a baj.
2016. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig a könyvelőnek küldtem fel Pestre ajánlva.De ha nem jön hétfőn sem,telefonálni fogok és megkérdezem küldhetem-e egyenesen hozzájuk,pláne,ha tényleg a könyvelő ül rajta.
2016. máj. 27. 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel a cégem nem kifizetőhely,és a könyvelő is egy suttyó,így én lemegyek a dokihoz a tp papírért,lefénymásolom,elküldöm a fénymásolatot a könyvelőnek,az eredetit pedig postázom az oepnek.Ajánlva elsőbbségivel h tuti ne tudjanak hazudni h nem érkezett be :D

Elsőbbségivel már másnapra ott van az Oepbe,és beérkezéstől számítva 21.napon utalnak.De ezt kőkeményen betartják...-.-"

2016. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Oepbe,és beérkezéstől számítva 21.napon utalnak.De ezt kőkeményen betartják...-.-"


1-es vagyok. Pénzügyes a cégnél. Én adtam postára 04.28-án ajánlott levélben a táppénzes papírt, meg amit a könyvelő megcsinált. Még mindig nem kaptam utalást... Úgyhogy annyira azért nem kőkemény az OEP. Az előző is 1,5 hónap volt...

2016. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!