Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi idő kb, mire utalják...

Mennyi idő kb, mire utalják az első CSED-et, családit, meg az egyszeri anyasági támogatást?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön adtam le a papírokat, pénteken már hívtak is, h hiányzik egy papír, amit még aznap pótoltam email-ben! Azt mondta a nő, hogy kedden van nagyutalás, de már csütörtök van.. Kinek mennyi idő volt, mire pénzhez jutott?

2016. jún. 2. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Pár hét az átfutási idő. A CSED már nincs, TGYÁS van helyette. Azt mi a rendes fizetésnapon (ötödikén) kapjuk. A GYED-et ma utalták a családi pótlékot meg szerintem hétfőn hozza a postás.
2016. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Forditva. Tgyás nincs. Csed van. Nem tudom mikor utalnak.
2016. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első tényleg rosszul írja, CSED van, a TGYÁS már a múltté.


Az anyasági támogatást szokták először, ennek elbírálásának max. 5 munkanap a határideje. Ezután utalnak.

A CSP már hosszabb idő, de ezt is utalják hóközi kifizetésként is (első alkalommal van így, utána mindig hónap eleje)

A CSED nekem mindig akkor érkezett meg, amikor a fizetés korábban, de lehet, hogy csak azért, mert a munkahely a kifizetőhely is egyben.

2016. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg rosszul írtam. :) Olyan egyformák ezek a rövidítések. De az időpontokat jól írtam.
2016. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én február elején adtam be a papírokat és másfél hét alatt mindent megkaptam egyben! gyorsan megy
2016. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az fura. Én még mindig semmit nem kaptam.. Illetve de, 16ezer forintot, ami nem tudom, h minek az összege lehet.
2016. jún. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!