Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikre leszek jogusult? Csak s...

Mikre leszek jogusult? Csak s gyesre?

Figyelt kérdés
Februártól kaptam szociális segélyt áprilisig.Azóta dolgozom még oktoberig.Majd ujra szociálist fogok kapni.Januárba fogok szülni.Csak a gyesre leszek jogosult vagy kaphatok gyedet is.Köszönöm a válaszokat.
2016. jún. 27. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyesre természetesen.
2016. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak GYES.Plusz családi.Meg egyszeri anyasági támogatás.
2016. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha decemberig dolgoznák akkor is?
2016. jún. 27. 17:09
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

ha a szülés napjáig dolgoznál se lenne meg az 1 éved, ami kell a gyedhez. azonkívül szülés pillanatában is meg kell lennie a munkahelyednek. de neked nyilván nem lesz az egyik feltétel se adott, pláne mindkettő.

gyes+csp

amúgy több segélyt veszel ki már idén is mint amennyit beteszel a közösbe, szóval inkább maradj csöndbe és örülj, hogy eltartunk

2016. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó,de egy idióta vagy...Elötte a kisfiammal voltam itthon rá járt a gyed.Utána a gyes.Majd nehogy már egy ien pondro tartson el mint te.Szánalmas vagy.Amugy is szted 20ezerből meg lehetne élni te agyon iskolázott?Remélem lesz majd neked is olyan jogy nem talalsz munkát mert a családod többet ér..De nyilván neked nincs még...Többieknek köszi a válaszokat.
2016. jún. 27. 18:23
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Először az iskolát kellett volna elvégezned,mielőtt potyogtatod a kölyköket.
2016. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

de sajnos, én tartalak el, mert én adózok, amit neked adnak, hogy 20E-ből neveld a pujákat.

van családom, köszönöm, szép, okos, egészséges gyerekek, munkám is van, egzisztenciám is, sőt végzettségem is amivel találok munkát!


büszke lehetsz magadra, remek dolgokat tanulnak tőled a gyerekeid :( komolyan, én szégyellem helyetted magam! :(

2016. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elmebetegek...😄Szánalmas hogy feltételezgettek...Fidrásznak tanultam ott is dolgoztam 23évesen szültem...Most is fodrászként dolgozom de a baba miatt nem fogok szeptember végétől dolgozni,mert anyagilag megtehetjük.Igen addig szociálist igénylek mert más is kihasználja hiába nincs rá szorulva...Ha nektek ez ennyire fáj sajnlálom...
2016. jún. 28. 14:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szociálist akkor igényelhetsz ha a 3 honap álláskeresésid lejár,de ilyen rövid munka után az se jár.Mikor szülted az előzőt ha 23 vagy és már a második jön?ha elötte is dolgoztál és gyedet kaptál akkor ha utána visszamentél volna dolgozni akkor nem sirnál h csak gyest kapsz,mert járna a gyed.szoval itt valami sántit....inkább közmunkás vagy akiknek határozott idejü a szerződése,hisz ha rendes bejelentett melod lenne akkor nem szünne meg a munkaviszonyod mert elmész szülni,élne tovább....
2016. jún. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
23évesen szültem a kisfiamat nem most vagyok annyi te jooo isten....nem is akarok álláskeresőire menni...sántít az agyatok szánalmas banda...😄
2016. jún. 29. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!