Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Terhesség alatt megszünt a...

Terhesség alatt megszünt a munkaviszonyom, tudnátok tanácsot adni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Terhesség alatt kirugtak én pereltem, közben elhalt a magzatom így most nem vagyok még terhes de már próbálkozunk újabb tárgyalás szeptemberben lesz az lenne a kérdésem ha a tárgyaláson már orvosi papírom van újabb terhessegről kirughatnak, illetve még annyit közben a cég törölte a felmondást munkaviszonyom meg van de nem dolgozom mert még ma tudtam meg hogy van munkaviszonyom
2016. aug. 9. 11:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Az elmúlt hónapokban se tappenz se semmit nem kaptam a cég hibájából, most is a könyvelő hívott hogy van munkaviszonyom egyezzunk meg peren kívül, de a kínait akinek dolgoztam azt nem tudom elerni, munkát sem fog tudni adni mert elkoltozott a városból a másik boltja meg nagyon messze van, és őszintén babát tervezünk de nyilván én is gyedre szeretnék menni.
2016. aug. 9. 11:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elmúlt hónapokra valószínüleg a bíróság megítél majd egy összeget,de ha neked most nem felel majd még az új munkahely,mert messze van,akkor minden további nélkül megválhat tőled.Szóval mielőtt babát vállaltok,keress új munkahelyet.
2016. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor is megválhat ha kiderul közben a terhességem és még náluk vagyok bejelentve? Mert írtam hogy próbálkozunk ami azt jelenti hogy már lehet sikerült de még korai tesztelni
2016. aug. 9. 13:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és akkor mindenképpen menjek bíróságra? Mert a cég most azzal keresett fel hogy egyezzunk meg peren kívül. Mert a kártérítésre is adtam be igényt
2016. aug. 9. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit ajánlanak.Hallgasd meg az ügyvédeddel, mint mondanak. Ne dolgozz kínainak. Egy ismerősöm is kínai boltban dolgozott és még az adókedvezményt sem kapta meg havonta. Inkább keress másik munkahelyet, a csed és gyed idejébe úgyis a szülést megelőző 2 évben nézik, hogy van-e 365 biztosított napod, tehát az eddig ledolgozott időd beleszámít, amíg a 2 évbe belefér.
2016. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!