Akiknem az allamkincstar utalja a fizut/gyedet. Hogy van az utalas?

Figyelt kérdés
Ugye a fizu 5-ig kell, hogy megerkezzen. Na most nekem valamiert az van a fejemben, hogy penteken nem indit utalast az allamkincstar. (Lehet tevesen). Ilyenkor mint most, hogy otodike hetfo, akkor mar 3-a a szamlan lesz a penz vagy rosszul emlekeztem?
2016. aug. 18. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kincstár utalja a fizut és a gyed extra miatt a gyedet is nekem. Azt mondták a melóhelyen,hogy 2.án pénteken lesz az utalás
2016. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint aznap indítják el? Köszönöm a válaszod :)
2016. aug. 18. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Az államkincstár nem utal fizetést meg gyedet. A fizetést a munkahely utalja akkor is, ha közben gyeden vagy. A gyedet meg az OEP.

Egyébként meg 10-ig kell megérkeznie a számlára, úgyhogy ha 5-én utalják el, 6-án lesz a folyószámlán, az sem késő. 3-án semmiképp nem lesz számlán, mert legkorábban 2-án indítják az utalást, az pedig péntek. Szóval akkor meg 5-én érkezik számlára.

2016. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az államkincstár nem utal fizetést meg gyedet. A fizetést a munkahely utalja akkor is, ha közben gyeden vagy. A gyedet meg az OEP.


Köszönöm a felvilágosítást!!! Munkabér címén egy összegbe kapom a fizetést és a gyedet (rendvédelmi szerv) és a kincstár indítja a kifizetéseket.

2016. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szintén ugyanaz mint az utolsonal :) de akkor a lenyeg: masodikan i ditjak vagy masodikan kapjuk? :)
2016. aug. 19. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Augusztusban 3.-an reggel jott meg. Kozalkalmazott vagyok, táppénzen.


Tapasztalataim szerint ha csut 1.re, pentek 2.-ara esik akkor legjobb esetben hetfon kapunk fizut.

2016. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elvileg másodikán indítják és hétfőn a számlán
2016. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!