Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Csaladipotlék anyasági utan a...

Csaladipotlék anyasági utan a gyes igénylése?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek aki jàrtas a témàba. Szoval sikeresen intéztem a csp.és az anyasàgitàmogatàst. Viszont akadt egy kis probléma nem adtam be a gyesem pedig megvagyok gyözödve hogy azt is beadtam. Visszamentem ujra beasni de sajna othon maradt a picurka anyakönyvie. Azt mondja nekem az ügyintézö semmi probléma mert màr egyszer leadtam a csp. Vel meg az anyasàgival. Csak ilyram rà a papirra hogy màr az bent van. Aggodom merr papirt meg nem kaptam arrol hogy jogosult vagyok e rà?? Arrol is kapok ha nem sikerült elintézni?
2016. szept. 13. 05:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyesre biztos jogosult vagy ,mert az alanyi jogon jár.
2016. szept. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha magyar állampolgár vagy, és van magyarországi lakcímed, akkor jogosult vagy gyesre.


Ha nem nézik hogy adtál be már anyakönyvit, akkor írnak neked, és hiánypótlásra szólítanak fel. Akkor beküldöd, és ennyi.

2016. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak mar 2 hete beadtam egy kicsit mosmàr türelmetlen vagyok. :(
2016. szept. 13. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!