Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ki mennyi idő után kapta meg?

Ki mennyi idő után kapta meg?

Figyelt kérdés
Május 19-re vagyok kiírva. És engem az érdekelne hogy a családi pótlékot a gyest és a kelengyepenz kb mikor kapnam mar meg? Júniusban mar kaphatnám vagy csak majd júliusban?

##gyes ##junius ##julius
2016. ápr. 1. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. egy hónapon belül.
2016. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számolj kb 2 hetet, mire megkapod a babád iratait, ha azonnal megindítod a papírmunkákat, várj még kb 2 hetet, hogy küldjék a határozatokat, és a pénzt is.
2016. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk az anyakönyv 2 hetes korában lett meg (a hegyvidéki anyakönyvi hivatalnak elgurult a gyógyszere kicsit), a taj kártyája sosem érkezett meg, egy hónap múlva tudtunk érte bemenni az oep-hez személyesen (úgy tűnik, a postásnak is elgurult:D). A taj számáról kértünk igazolást az oeptől, és azzal együtt tudtunk mindent intézni (CSED, anyasági, csp, önkormányzati juttatás), hivatalos irat, akár a taj kártya.


1 hónappal az ügyintézésünk után jött meg minden.

2016. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hétfőn adtam fel a kérelmeket postàn, pénteken a szàmlàmon volt a pénz.
2016. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy két héten belül jöttek a pénzek.
2016. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!