Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A GYED-be a az iskolai gyakorl...

A GYED-be a az iskolai gyakorlati idő is beleszámít? Volt rendes szerződésem is a gyakszi hellyel. És mi szükszéges még hozzá?

Figyelt kérdés
Sos!válastokat előre is köszönöm:)

2016. szept. 25. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Akkor mire kapsz bizonyitvanyt? A gyakorlat azert van, hogy megtanuld alkalmazni a tudasodat.
2016. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

milyen gyedbe? a diplomásba? vagy a sima gyedbe? milyen szerződésed volt, hogy voltál bejelentve?


mi még? rendes munkahely. de a nappali tanulmányok is beleszámíthatnak ha utána dolgoztál. így azért nehéz segíteni, hogy nem írsz semmit

2016. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Taluloi szerzodesem volt amibol ugyan ugy vontak a tb-t szja-t.
2016. szept. 25. 19:30
 4/6 A kérdező kommentje:
A rendes sima gyedre gondoltam
2016. szept. 25. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor nem számít bele.

gyedhez szülés előtt kell 365 nap munkaviszony és a szülés pillanatában is rendelkezni kell vele. illetve ha nappalin tanultál szülést megelőző 2 ében, akkor abból 180 nap beleszámítható, ha dolgozol minimum fél éve a szülést megelőzően.

2016. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Nem számít bele, csak a rendes munkaviszony. Mindenképpen dolgozz minimum 1 évet, mert amit anélkül kapnál, talán a pelusra elég és másra nem nagyon...
2016. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!