Tgyást mikor kapok?

Figyelt kérdés
Szeptember 7-től igényeltem a tgyást a munkaügyi központban, 28 nappal a szülés előtt. 26.-án lett meg a pici, és okt. 4.-én adtam le a születési anyakönyvi kivonatát és a TAJ kártyáját. Akkor most októberben nem is kapok semmit?

2016. okt. 10. 07:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért a munkaügyi központban igényelted? Megszűnt az állásod?


Egyébként persze hogy nem kapsz. Egyrészt utólagos kifizetés van, másrészt a szeptemberit október elején küldték ki és nincs hóközi.

Leghamarabb november elején kapsz bármit is.

2016. okt. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Bocs, hogy így bele kérdezek, de mióta nincs hóközi utalás? Én még tavaly simán megkaptam hó közben.
2016. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2-es, ha a mhelyed kifizetőhely, akkor megeshet, más esetben nem.
2016. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem kifizetőhely, oep utalt. A csedet is megkaptam hóközivel meg a gyedet is. Mivel kicsit csúszott a gyed igénylésem, úgy nézett ki, hogy hónap elején a szokott időben megkaptam az arányos csedet, rá egy hétre meg az arányos gyedet.

Mondjuk ez tavaly volt, azóta akár változhatott is, csak furcsállom.

2016. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen, nem volt állásom, ezért megy a munkaügyön keresztül. szerintem még nem futott át a dolog, mert még határozatot sem kaptam..
2016. okt. 10. 09:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a határozatot én mindkét esetben már az első utalás után kaptam meg.
2016. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom h miérr nem kaptam.. kir hívhak fel ezügyben?
2016. okt. 10. 10:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Még egy hete sincs, hogy leadtad az iratait, lehet, hogy nem bírálták még el, szóval még várjál. Meg lehet tényleg csak november elején utalják.
2016. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oké, csak az a fura hogy ha előtte 28 nappal igémyeltem miért nem kaptam meg azt az összeget?
2016. okt. 10. 10:24
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Tgyást nem kapsz semmikor, mert már nincs olyan.
2016. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!