Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kisfiam szeptembertől kezdte...

Kisfiam szeptembertől kezdte a bölcsit, és kapom a gyedet de csak ma tudtam meg, hogy nem is kapahatám ha nem dolgozok! Sajnos nem sikerült még találnom semmit!?

Figyelt kérdés
Nem tudom most mit csináljak mert dec 12 lejár a gyedem! Menjek be az OEphez vagy várjam most már meg még lejár??
2016. nov. 22. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem világos a probléma. Lejárt a gyeded?
2016. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elviekben valóban így van,hogy aki bölcsödőbe adja a gyermekét,de nem megy dolgozni,attól megvonják a gyedet.De nem tudom mennyire figyelik.Szerintem most már várd meg míg lejár.Ha jogtalanul vetted fel,akkor úgy is visszafizettetik veled.
2016. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De minek adtad be bölcsibe ha nem dolgozol és még gyeden vagy és decemberben úgyis lejár? Legalább decemberig nem tudtál volna várni?

Ha visszafizettetik akkor az büntetőkamatostul lesz!

2016. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De minek adtad be ha otthon vagy?
2016. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk, hogy el tudjon menni dolgozni?
2016. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!