Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Egy ilyen anyuka mire lehet...

Egy ilyen anyuka mire lehet jogosult?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves lányról van szó aki még sosem dolgozott, csak egy érettségije van, nem ment egyetemre hanem jelenleg egy tanfolyamra jár aminek hamarosan vége lesz. A párja dolgozik. Így mire lenne jogosult és körülbelül mennyi pénzt kaphat összesen?
2016. nov. 28. 22:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Még nem született meg a baba.
2016. nov. 28. 22:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
gyes + családi pótlék, össz kb: 38 000 ft körül
2016. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocsanat az offert remelem nemgond ha kerdezek enis kb igy vagyok 22N dolgoztam mar csak egyszerusitett bejelentessel ami nem sokat szamit. De nemreg koltoztem haza nemetorszagbol. Es amig ott laktam itt elfelejtettem kijelentkezni. TB tartozasom van, rendezni kell ahhoz h ne keruljon majd egy vagyonba a szulesem? Vagy amig nincs eleg penzunk addig eleg ha fizetem már havonta magamnak?
2016. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha most fizeted rendesen, akkor biztosítva leszel és nem kell a szülésért fizetned a tartozásodat meg szép lassan visszafizeted... de jobb ha kiírod egy rendes kérdésnek is ezt, hátha lesz szakember is a válaszadók között aki biztosat tud neked erre válaszolni :)
2016. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Magyar állampolgárkent a szülés és a terhesgondozas ingyenes, mindegy hogy van e biztositasod. Tehát ha nem fizeted a tbt se kerül semmibe.
2016. nov. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon koszonom! Mar fizetem csak fen all a tartozasom. Igy jar majd csaladi es gyes?
2016. nov. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kerdezonek:

Amit mar irtak,gyes+csaladi.

A masik "kerdezonek".: Attol,hogy van tartozasod,nem kell a szulesert fizetni ha mar fizeted a tb-t.

5os valaszolo,sajnos nincs igazad.ha valaki nem fizeti a tb-t akkor bizony raterhelik a koltsegeket.

En tavaly marciusban elvesztettem a babamat,sajnos elegge megviselt.otthagytam a munkam,es csak ugy voltam.mire osszeszedtem magam,es kerestem volna masik munkat addigra ujra terhes voltam.igy volt tb tartozasom(mert azt sem fizettem),es tb-m sem volt.elinteztem mikor kiderult a terhesseg.igaz maganba jartam,de az uh n eloszor szoltak is,hogy piros vagyok a gepben.vittem a papirt amit kialitottak,es a befietett csekket is,hogy mar fizetem a tb-m,de nem kertek el,eleg volt,hogy mondtam,hogy tudom,mar fizetem.

2016. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!